Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

Sesja oddechowa

Sesja oddechowa ma cudowny wpływ na kontakt z naszym ciałem i emocjami.

Oddech niesamowicie oddziałuje na osoby, które są bardzo zestresowane, napięte, nie potrafią się zrelaksować, mają trudność z kontaktowaniem się ze swoim ciałem, swoimi potrzebami czy emocjami.
Obserwacja oddechu wycisza, uwalnia, odblokowuje, daje uczucie radości i satysfakcji, ale też pozwala zaopiekować się tym, co woła o ratunek.

Oddech pomaga przy różnego rodzaju bólach, może spowodować ich uwolnienie, jeżeli na coś chorujemy, dzięki skontaktowaniu się z tym możemy zrozumieć skąd ta dolegliwość się wzięła i jak sobie pomóc.

Oddech ma działanie wszechstronne, kiedy sesja jest właściwie prowadzona. Polecam Wam ją z całego serca. Z mojego doświadczenia najlepsze korzyści przynosi indywidualna sesja oddechowa, ponieważ mogę towarzyszyć Tobie w drodze do odnalezienia zaburzenia w ciele i uwolnienia go. Wplatam także w trakcie sesji różnego rodzaju wizualizacje, które wzmacniają Twoją energię i siłę wewnętrzną, pozwalają Ci się oczyścić z obciążeń i przekonań, które już Ci nie służą.

 

Sesja terapeutyczna

Oferuję sesję terapeutyczne, ponieważ wiem jak ważna jest rozmowa z kimś obiektywnym, profesjonalistą, który nie jest w żaden sposób powiązany z problemem jaki dostrzegasz w swoim życiu..

Spotkaj się ze mną, kiedy potrzebujesz rozmowy. Pokażę Ci jak radzić sobie z emocjami, obejrzymy Twój problem i znajdziemy drogę do jego rozwiązania. W sesjach terapeutycznych korzystam z psychologii, pracy z nawykami, z coachingu. W swoim życiu zawsze lubiłam drążyć temat i dowiadywać się dlaczego dany problem się pojawił, gdzie jest jego początek, czyli tak zwany powrót do źródła. W pracy skupiam się zarówno na przeszłości jak i na teraźniejszości, w zależności od preferencji klienta.

Wiem jak ważne jest również bycie wysłuchanym, zauważonym, ponieważ wielu z nas, posiada doświadczenia bycia odrzucanym, ignorowanym, krytykowanym, kiedy odważymy się mówić co jest w nas. 
Podaj mi swoją dłoń, a ja poprowadzę Cię do szczęścia.

Na spotkanie możesz się zapisać pod nr tel. 600-23-23-68 lub e-mail: agata@wzgodziezesoba.com

Więcej informacji na temat tego czym się zajmuję, możesz znaleźć na profilu FB i Instagramie Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą.

Agata Brzezińska – W zgodzie ze Sobą – In harmony with Yourself | Stęszew gmina | Facebook

Agata Brzezińska (@agatazyciewzgodziezesoba) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Zapraszam z miłością
Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

PRZECZYTAJ OPINIE KLIENTÓW

Scroll to Top