Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA FIRM

Agata Brzezińska Butler - Terapeutka Uwalniania Emocji poprzez Oddech, Dietetyk TMC

Kilka słów o mnie.
Kim jestem i dlaczego wiem, że moje usługi
dadzą Ci ogromne korzyszci?

Nazywam się Agata Brzezińska Butler i prowadzę sesje relaksacyjno – oddechowe indywidualne i grupowe oraz konsultacje i warsztaty/webinary żywieniowe, wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z elementami dietetyki zachodniej (dietoterapia i ziołolecznictwo).

Moje warsztaty oraz webinary niesamowicie poszerzają świadomość uczestników na temat, tego, co jeść i co im służy oraz w jaki sposób określone pożywienie wpływa na ich zdrowie, dzięki czemu uczestnicy mogą efektywniej pracować nad osiągnięciem swoich celów zdrowotnych i zawodowych. Zdobyta wiedza pozwala na optymalizację energetycznej równowagi organizmu, co przyczynia się do poprawy trawienia, poziomu energii i ogólnego samopoczucia., które jest bardzo istotne podczas efektywnego wykonywania pracy. Dietetyka chińska często podkreśla indywidualne aspekty diety, takie jak harmonia smaku, koloru i temperatury spożywanych potraw.

To podejście wspomaga nie tylko fizyczne zdrowie, ale także równowagę emocjonalną. Jeżeli klient doświadcza problemów emocjonalnych, depresji, nadmiernego odczuwania lęków,, silnego stresu w pracy, wypalenia zawodowego czy jakąkolwiek inną dysharmonię, Tradycyjna Medycyna Chińska jest idealna we wspieraniu w tym obszarze.

Niezmiernie istotną częścią mojej pracy jest nauka kontaktowania się ze swoimi emocjami i uwalnianiem ich, tak aby nie tworzyły blokad w przepływie energii w ciele. Idealnym narzędziem do tego procesu, jest praca z oddechem. Poprowadzenie sesji oddechowych grupowych pomoże uczestnikom w odblokowywaniu nagromadzonych emocji w ciele poprzez głębokie oddychanie, nawiązywanie kontaktu z ciałem, oraz moje prowadzenie. Kiedy uczestnik sesji pozwoli sobie na odczucie emocji, spowoduje to swobodny przepływ energii życiowej, poczucie lekkości, ulgi, nagły przypływ nowych sił do działania, oczyszczenie mgły mózgowej, polepszenie koncentracji. Taka krótka sesja oddechowa relaksacyjna jest idealna, aby szybko się zregenerować i wrócić do równowagi, podczas stresujących, wyczerpujących lub trudnych sytuacji w pracy i życiu osobistym.

 

Co zyskujesz współpracując ze mną?

Moje pełne zaangażowanie, profesjonalizmi doświadczenie.

Cechuje mnie:

  • nastawienie na wyniki, kiedy otrzymuję feedback, że kondycja zdrowotna i emocjonalna klientów się poprawia.
  • spełnianie oczekiwań zamawiającego, dopasowanie treści przekazu do jego potrzeb.
  • wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami,
  • prostota, jasność i użyteczność przekazu (uważam, że prosty, jasny język to język przyszłości!)
  • szeroki obszar zainteresowań oraz głęboka wiedza, z różnych dziedzin (psychologia, tradycyjna medycyna chińska, totalna biologia, refleksologia, TRE, praca z oddechem wg. Grzegorza Pawłowskiego, ustawienia systemowe itp.), co daje wsparcie i możliwości pomocy na wielu płaszczyznach.

Forma współpracy

Pracuję online oraz stacjonarnie. Swobodnie posługuję się językiem angielskim, dlatego zajęcia mogę również przeprowadzać w tym języku.

Organizuję:

  • webinary online, związane z tematyką zdrowego odżywiania i skutecznym zarządzaniem emocjami. Przykładowe tematy: Żywienie a siedzący tryb życia, jak jedzenie wpływa na samopoczucie, sen oraz energię do działania, dobra odporność dzięki zdrowemu odżywianiu, żywienie a kondycja fizyczna,, Depresja, wypalenie zawodowe, lęk w pracy, jak radzić sobie z mobingiem.
  • Warsztaty stacjonarne również na spotkaniach i wyjazdach integracyjnych. Tematy związane z odżywianie wraz z ciekawymi ćwiczeniami, oraz grupowe sesje oddechowo – relaksacyjne.
  • stacjonarne i online: indywidualne konsultacje dietetyczne oraz indywidualne sesje oddechowe.

Kontakt i Cena

Wycenę usługi zawsze wykonuję indywidualnie, w zależności od ilości osób oraz miejsca wykonywanej usługi.

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU www.wzgodziezesoba.com, tel. 600232368 e-mail: agata@wzgodziezesoba.com

Scroll to Top