Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

O mnie

Jeśli jeszcze się nie znamy, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Agata Brzezińska  :-), jestem mamą cudownych dwóch dziewczynek oraz żoną wspaniałego mężczyzny. Od ponad 20 lat jestem w procesie rozwojowym, a kilka lat temu zdecydowałam się, przekazywać moją wiedzę, którą zebrała przez cały ten okres, osobom które tego potrzebują. 

Moja droga bywała wyboista. Od kiedy skończyłam 19 lat zaczęłam bardzo interesować się psychologią i pracą z emocjami, a to dlatego bo sama czułam się nieszczęśliwa i bardzo pragnęłam znaleźć odpowiedź na to jak odnaleźć szczęście w życiu, co to jest szczęście. Podążając różnymi drogami dowiedziałam się, że jestem DDA, co pomogło mi lepiej siebie zrozumieć i przepracować ten obszar na terapii.

W międzyczasie ukończyłam pedagogikę poradnictwo społeczne i resocjalizację. Później ze względów zdrowotnych zaczęłam wgłębiać się w Tradycyjną Medycynę Chińską, pięć przemian, ziołolecznictwo i dietoterapia. Fascynuje mnie refleksologia stóp i akupunktura. Praca i kontakt z ciałem przyszła do mnie w postaci TRE, a po jakimś czasie odnalazłam cudowną pracę z oddechem, która mnie zafascynowała. Zaczęłam dzięki temu odkrywać nowe jakości w kontakcie ze sobą, swoimi uczuciami, duszą, intuicją itp. Posiadam wiele zainteresowań i podchodzę do człowieka holistycznie, ale sesje oddechowe pokochałam całym swoim sercem, ponieważ zaskakują prostotą i skutecznością. Oczywiście w trakcie sesji wykorzystuję całą swoją wiedzę, zebraną przez lata do pracy z klientem. Zrobiłam również kurs Reiki, który pozwolił mi na cudowny kontakt z energią źródła miłości, co pogłębiło znacznie moje czucie i kontakt z klientem. Na co dzień prowadzę Indywidualne i grupowe sesje oddechowe lub terapeutyczne, konsultacje żywieniowe, sesje Reiki, oraz co jakiś czas organizuję warsztaty stacjonarne lub kursy online, na temat różne tematy z obszarów którymi się zajmuje. 

Ostatnimi czasy rozpoczęłam naukę w szkole ustawień systemowych “ESS” Izy Kopp. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła wykorzystać zdobyta wiedzę w pracy z klientami :-).

 

Zdrowe ciało i umysł

“Razem możemy przenieść góry”

Pomoc w uzyskaniu zdrowia i jego utrzymaniu

Moje kwalifikacje

Skończyłam kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej dietetyka i ziołolecznictwo. Jestem w trakcie kursu dietetyka zachodnia I stopnia. Z wykształcenia jestem pedagogiem o kierunku resocjalizacja i poradnictwo społeczne. Ukończyłam kurs Reiki. Uczęszczam do Europejskiej Szkoły Systemowej Izy Kopp. Prowadzę sesje oddechowe, jako forma pracy z ciałem i emocjami. Fascynuje mnie teoria uwalniania emocji, TRE i medytacja. Korzystam w pracy z wiedzy Totalnej Biologii. Relaksują mnie ćwiczenia jogi. Zgłębiam tajniki refleksjologii. Pragnę dzielić się podejściem holistycznym do zdrowia człowieka.

" Największym bogactwem jest zdrowie".

Virgil

Scroll to Top