Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

Konsultacja Ustawienia Systemowe

Konsultacja Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera

Serdecznie Ciebie zapraszam na wyjątkową podróż w głąb siebie i Twoich programów rodowych, dzięki konsultacji ustawień systemowych według metody Berta Hellingera. To subtelna, a jednocześnie głęboko transformująca technika terapeutyczna, która umożliwia odkrycie i zrozumienie ukrytych dynamik w rodzinie, relacjach czy życiu zawodowym.

Dla kogo?

Moje sesje są idealne dla Ciebie, jeżeli pragniesz poprawić swoje relacje rodzinne, partnerskie, zawodowe oraz z samym sobą, zmagasz się z powtarzającymi się problemami w swoim życiu, trudnymi emocjami, lękami czy traumami. Może od dawna jesteś w pracy, której nie lubisz, kłócisz się ciągle z partnerem/partnerką, lub trafiasz na takie osoby z którymi nie jesteś szczęśliwy, masz trudne relacje z rodzicami itp. Jeśli poszukujesz głębszego zrozumienia siebie i swoich zachowań, pragniesz harmonii w życiu osobistym i zawodowym, to moje konsultacje są właśnie dla Ciebie.

Przykłady

Kobieta, która przez wiele lat zmagała się z trudną relacją z matką. Każde spotkanie kończyło się kłótnią. Przez całe życie starała się ratować mamę, bo mama nie była w stanie sama o siebie zadbać, przez co w jej sercu narastał żal i gorycz, bycie nie widzianą, nieważną i nie kochaną. Po kilku sesjach z ustawieniami systemowymi, klientka odkryła, że jej matka również miała skomplikowane doświadczenia z własną matką, Zobaczyła jak trudne programy rodzinne były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Na konsultacji zrobiłyśmy wizualizacje, gdzie oddała to co ciężkie mamie, aby mogła nareszcie iść do życia w lekkości. Co ważne oddając mamie jej ciężary, oddajesz jej również moc do poradzenia sobie z tym co trudne. Niosąc za innych osłabiasz ich, a siebie obciążasz ponad miarę swoich możliwości.

Ustawienia z mamą spowodowały, że pojawiło się głębokie zrozumienie całej sytuacji i pozwoliło kobiecie otworzyć się na nowy rozdział w ich relacji, a także na czerpanie tego co dobre od mamy. Poczuła wsparcie i połączenie z energią kobiecą, wszystkimi darami, talentami, umiejętnościami i zasobami, jakie miały kobiety z jej rodu. Klientka poczuła ogromne poczucie ulgi i spokoju, a ich więź znacznie się wzmocniła. Dzięki temu, kobieta zaczęła doświadczać większej radości i obfitości w życiu, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, ponieważ układając relację z mamą, otwieramy się na pójście z jej ramion do taty, który jest naszym oknem na świat zewnętrzny, sukcesy zawodowe i finansowe. Innym przykładem jest klientka, która przez lata czuła się niedoceniana w pracy i miała trudności w relacjach z autorytetami. Często zmieniała pracę, ale problem zawsze powracał. Kobieta była sfrustrowana i zdesperowana, nie wiedząc, dlaczego ciągle trafia na te same problemy. Dzięki konsultacjom z ustawień systemowych odkryła, że jej trudności mają swoje źródło w relacji z ojcem, który był bardzo surowy i wymagający. Praca ze mną pomogła jej zrozumieć te dynamiki i zostawić przeszłość za sobą. Kiedy uwolniła z ciała lęk przed ojcem, odpuścił też lęk przed autorytetami. W rezultacie zyskała ona większą pewność siebie, co zaowocowało awansem w pracy i poprawą relacji zawodowych. Jej życie stało się bardziej satysfakcjonujące i pełne nowych możliwości.

Podczas konsultacji ustawień systemowych, masz możliwość zrozumienia i uzdrowienia trudnych relacji rodzinnych. Dzięki pracy ze mną, uwolnisz się od negatywnych wzorców i przekonań, które często nieświadomie kierują naszym życiem. Poprawa komunikacji i relacji międzyludzkich, doświadczenie wewnętrznego spokoju i równowagi, odnalezienie swojego miejsca w rodzinie, społeczności i pracy – to tylko niektóre z korzyści, jakie możesz osiągnąć. Często od wielu pokoleń powielamy nieuświadomione schematy radzenia sobie z różnymi sytuacjami w życiu, które tak naprawdę są niewspierające i często bardzo ciężkie do uniesienia.

Proces terapii polega zwykle na pracy z figurkami, kartkami lub wizualizacjami. Figurki symbolizują członków rodziny, ważne osoby lub elementy Twojego życia. Wizualne przedstawienie tych relacji pozwala na eksplorację i zrozumienie głębokich, często wypieranych i ukrywanych przyczyn problemów. Otwiera to drogę do ich przetransformowania i uwolnienia się od ograniczeń.

Wierzę, że każda osoba ma w sobie niezwykłą moc do przemiany i odnalezienia harmonii. Moja metoda pozwala na głębokie przeżycia, które prowadzą do uzdrowienia i wewnętrznej równowagi. Na stronie www.wzgodziezesoba.com masz możliwość umówienia się na indywidualną konsultację. Pozwól sobie na ten krok w stronę lepszego zrozumienia siebie i swoich relacji.

Zapraszam do kontaktu! Odkryj nowe perspektywy i znajdź wewnętrzny spokój dzięki profesjonalnej terapii w miłej, pełnej zrozumienia atmosferze. Zadbaj o siebie i swoje relacje, korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia. Twoja droga do harmonii zaczyna się tutaj.

Scroll to Top