W ciągu zaledwie 5 krótkich dni pokażę Ci jak przekształcić energię złości na Twojego sprzymierzeńca.

Odkryj potężną moc, która tkwi w Twojej złości! 
Ten kurs, to nie tylko podróż przez emocje, ale również transformacja, która odmieni Twój sposób postrzegania świata i samego siebie.

Na czym polega 5-dniowe wyzwanie?
W każdym dniu otrzymasz ode mnie e-maila ze wskazówkami pracy nad złością.

Dzień 1 Od Sfrustrowanej Złośnicy do Kobiety Mocy - WORKBOOK

W pierwszym e-mailu dowiesz się, co jest najistotniejsze aby móc przejść z poziomu osoby, która jest wiecznie wściekła, lub blokuje swoją złość nadmiernie a później niespodziewanie wybucha, do Kobiety Mocy. Dodatkowo otrzymasz jako BONUS - Workbook, który będziesz mogła pobrać i wykonać w nim zalecone przeze mnie ćwiczenie.

Dzień 2 - Skontaktuj się ze swoja złością + PREZENT

W drugim e-mailu przygotowałam dla Ciebie DARMOWE nagranie Sesji Oddechowo - Relaksacyjnej "Kontakt z Moja Złością", którą będziesz mogła pobrać na swoje urządzenie i zatrzymać dożywotnio, dzięki czemu jesteś w stanie odsłuchiwać sesję, kiedy tylko tego potrzebujesz. Opowiem Tobie również o tym jakie są rodzaje złości i jak Ty możesz ją wyrażać.

Dzień 3 - Dziedziczenie złości to bzdura! - WORKBOOK

W trzecim e-mailu napiszę Tobie o tym skąd się biorą problemy z wyrażaniem złości, jakie mogą być tego powody, gdzie to się wszystko zaczyna. Będę miała dla Ciebie kolejnego BONUSIKA, pdf do pobrania, abyś mogła wykonać kolejne ćwiczenie zadane przeze mnie ;-).

Dzień 4 - Jedzenie a Złość - BONUS

Czwarty e-mail jest związany ze sposobem odżywiania. Rozwieje wiele wątpliwości związanych z tym, czy to jak jesz i co jesz, może wpływać na to jak odczuwasz emocje. Czy istnieją pokarmy, przez które możesz być wściekła? Bonusem tutaj będzie kilka wspaniałych, prostych przepisów, które możesz wprowadzić do swojego życia od razu, tak aby sprawdzić czy jedząc w inny sposób, coś się zmieni w Twoim życiu. Oprócz tego otrzymasz przepis na napar ziołowy.

Dzień 5 - Co robią kobiety Mocy, gdy im się nie udaje?

W piątym e-mailu na zakończenie naszej podróży, poruszę temat porażek, który uważam za MEGA ważny, ponieważ kiedy się rozwijamy i uczymy czegoś nowego, po drodze wiele rzeczy może się zdarzyć.

Kilka słów o mnie
Witaj, nazywam się Agata Brzezińska

Pedagog, Terapeutka Uwalniania Emocji poprzez Oddech, Reiki
Moją misją jest wspieranie i uświadamianie gotowych na głęboką zmianę osób, do stawania w Pełni Swojej Mocy, którym pomagam się przebudzić ku spełnionemu życiu w lekkości i przepływie.
W swojej pracy skupiam się na tym aby, nauczać dbania zarówno o swoje ciało i zdrowie jak i kontaktowania się ze swoimi emocjami i uwalnianiem ich.

Na co dzień prowadzę sesje oddechowe Indywidualne i grupowe, sesje Reiki, oraz konsultacje żywieniowe wg TMC. Co jakiś czas organizuje warsztaty, kursy i webinary.W ciągu 5 dni będziesz:

Wiedziała jakim jesteś typem złośnicy i co z tym zrobić
Doświadczała może po raz pierwszy w życiu, głębokiego kontaktu ze swoim ciałem i swoimi emocjami.
wiedziała co jest źródłem Twoich problemów ze złością, skąd się one wzięły
rozumiała jak jeść, żeby wspierać swoje ciało w byciu w równowadze emocjonalnej
wiedziała jak siebie wesprzeć, kiedy doświadczasz porażek
ćwiczyła stawianie swoich granic
i o wiele więcej

5 dni wyzania!

Wszystko, czego potrzebujesz, to 5 dni, aby zamienić wysiłek związany z kontrolowaniem swojej złości, na poczucie lekkości w swoim życiu

Potrzebuję tylko 5-ciu dni, aby pokazać Ci, jak to zrobić

© Copyright Company | Terms & Privacy

Enter your email below


Enter your email below now to get instant access to [Lead Magnet]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top