Pokażę Ci jak odzyskałam RADOŚĆ i SPEŁNIENIE w swoim życiu dzięki  pracy z oddechem

Logo W Zgodzie ze Sobą - Rozwój Osobisty i Uważność

5-gwiazdkowe recenzje

10+ lat doświadczenia

Ekspert w  zakresie uzdrawiania ciała

Zapraszam Ciebie na Webinar 09.11.2023 o godzinie 19.00:
"
Oddechem w Stres" - Odkryj Spokój i Energetyzuj swoje Życie!

Witaj, Jestem przekonana, że głęboki oddech może być kluczem do odnalezienia spokoju, uwolnienia zablokowanych emocji i odblokowania swobodnie płynącej energii życiowej. Czy odczuwasz stres, który wpływa na Twoje codzienne funkcjonowanie? Chciałbyś nauczyć się oddychać i kontaktować się ze swoim ciałem w taki sposób, aby umożliwić Sobie odnalezienie wewnętrznej równowagi i przezwyciężenia codziennych wyzwań? Czy Twoje ciało jest wiecznie napięte, a może już odwiedziłeś kilku lekarzy, fizjoterapeutę, masażystę itp., ponieważ potrzebujesz pomocy w bólach kręgosłupa? Jeżeli czujesz, że to jest Twój problem, to zapraszam Ciebie do uczestnictwa w webinarze.

 

Co będziemy robić w trakcie Webinaru:

Poprowadzę dla Ciebie 15 minutową sesje oddechową, dzięki czemu będziesz mógł, od razu doświadczyć tego cudu na własnej skórze.
Dam Ci konkretne wskazówki, co już teraz możesz zrobić, aby poprawić swój oddech, oraz kontakt z ciałem i jak wpłynie to na Twoje życie.
Przedstawię Ci namacalne dowody, na to, że praca z oddechem działa. Dowody w postaci opinii moich klientów, przykłady osób z którymi pracowałam, oraz naukowe badania.
Będzie też oczywiście czas na Q&A, czyli zadawanie pytań, na które chętnie odpowiem i wesprę Ciebie moją wiedzą już teraz.

Zarezerwuj swoje miejsce!

Jeżeli nie będziesz mógł być na żywo, otrzymasz link do nagrania webinaru na e-maila.

Dlaczego Moje Sesje Oddechowe To Wyjątkowe Doświadczenie?

Moje sesje oddechowe to nie są proste ćwiczenia oddechowe. To podróż w głąb Swojego ciała i emocji. Podczas sesji nauczysz się:

Głębokiego Kontaktu z Ciałem

Odkryjesz, jak oddech może być mostem między Twoim ciałem a umysłem, pomagając Ci odblokować napięcia i stworzyć harmonię oraz równowagę, oraz co bardzo ważne uwolnić Ciebie od bólu fizycznego i psychicznego.

Uwalniania Zablokowanych Emocji

Sposób w jaki obserwujesz i doświadczasz, swojego ciała i poszczególnych części podczas sesji, pomaga w uwalnianiu zatrzymanych emocji, dając Ci przestrzeń na prawdziwe wyrażanie siebie.

Jak zwiększyć w sobie przepływ energii Życiowej

Prawidłowy oddech pomoże zwiększyć Twoją energię życiową, wspierając Cię w radzeniu sobie ze stresem i zmęczeniem, oraz poprawiając ogólną wydolność organizmu.

Uziemienia i zakorzenienia

Sesje uziemiają, ukorzeniają, dzięki czemu wzmacniają i odbudowują poczucie pewności siebie, uzdrawiają traumy, harmonizują czakry i dają wiele innych korzyści.

Co Mówi Nauka o Głębokim Oddechu?

Zwiększona Kreatywność

Prawidłowy oddech wspomaga pracę mózgu, zwiększając kreatywność, klarowność myślenia i zdolność rozwiązywania problemów.


Redukcja Stresu

Głęboki oddech aktywuje układ nerwowy współczulny, zmniejszając poziom kortyzolu (hormonu stresu) i zapewniając uczucie spokoju.


Poprawa Pracy Serca

Oddech poprawia przepływ krwi, obniżając ciśnienie krwi i zmniejszając ryzyko chorób serca. Dużo większe dotlenienie całego organizmu.


Jeśli jeszcze się nie znamy, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Agata Brzezińska - Terapeutka Oddechu i Uwalniania Emocji, Dietetyk TMC

Nazywam się Agata Brzezińska - Terapeutka Oddechu i Uwalniania Emocji, Dietetyk TMC

Moja droga bywała wyboista. Od kiedy skończyłam 19 lat zaczęłam bardzo interesować się psychologią i pracą z emocjami, a to dlatego bo sama czułam się nieszczęśliwa i bardzo pragnęłam znaleźć odpowiedź na to jak odnaleźć szczęście w życiu, co to jest szczęście. Podążając różnymi drogami dowiedziałam się, że jestem DDA, co pomogło mi lepiej siebie zrozumieć i przepracować ten obszar na terapii.

W międzyczasie ukończyłam pedagogikę poradnictwo społeczne i resocjalizację. Później ze względów zdrowotnych zaczęłam wgłębiać się w Tradycyjną Medycynę Chińską, pięć przemian, ziołolecznictwo i dietoterapia. Fascynuje mnie refleksologia stóp i akupunktura. Praca i kontakt z ciałem przyszła do mnie w postaci TRE, a po jakimś czasie odnalazłam cudowną pracę z oddechem, która mnie zafascynowała. Zaczęłam dzięki temu odkrywać nowe jakości w kontakcie ze sobą, swoimi uczuciami, duszą, intuicją itp.

Posiadam wiele zainteresowań i podchodzę do człowieka holistycznie, ale sesje oddechowe pokochałam całym swoim sercem, ponieważ zaskakują prostotą i skutecznością. Oczywiście w trakcie sesji wykorzystuję całą swoją wiedzę, zebraną przez lata do pracy z klientem. Na co dzień prowadzę Indywidualne sesje oddechowe lub terapeutyczne, oraz co jakiś czas organizuję warsztaty stacjonarne lub kursy online, na temat radzenia sobie z emocjami. 

Moim marzenie zawsze była praca z ludźmi i pomaganie im, poprzez dzielenie się tym co mnie wspiera i czego się uczę w swojej podróży życia. Dlatego stworzyłam również profil na FB, IG i Tik Toku Agata Brzezińska – w zgodzie ze sobą, gdzie dzielę się tym co kocham, i co do mnie przemawia.


Zarezerwuj Swoje miejsce na Webinar i Odblokuj Pełnie Oddechu!

Dołącz do nas i odkryj, jak głęboki oddech może być kluczem do Twojego wewnętrznego spokoju i energii życiowej.
Na koniec webinaru będziesz miał unikalną szansę na zapoznanie się z możliwościami współpracy ze mną, jeżeli będziesz na to gotowy. To nie będzie tylko inwestycja w Twoje zdrowie, ale także w Twoją przyszłość pełną spokoju i równowagi emocjonalnej.

© Copyright Agata Brzezińska - W zgodzie ze sobą.  All Rights Reserved

Scroll to Top