Pokażę Ci jak odzyskałam RADOŚĆ i SPOKÓJ w swoim życiu

Timer has expired!

Coaching Oddechowo - Terapeutyczny online

Witaj, cieszę się, że tutaj jesteś!

Wkroczyłeś w przestrzeń pracy z oddechem, gdzie masz możliwość połączenia się ze swoim wnętrzem i odkryciem jego mocy.

Oddech niesamowicie oddziałuje na osoby, które są bardzo zestresowane, napięte, czują w sobie dużo nagromadzonej złości, nie potrafią się zrelaksować, mają trudność z kontaktowaniem się ze swoim ciałem, swoimi potrzebami czy emocjami.
Obserwacja oddechu wycisza, uwalnia, odblokowuje, daje uczucie radości i satysfakcji, ale też pozwala zaopiekować się tym, co woła o ratunek.

Jeżeli należysz do tych osób, które ciągle są w biegu, nie mają na nic czasu, bierzesz na siebie zbyt wiele obowiązków, wszystkim się przejmujesz, zamartwiasz, lub jesteś wiecznie wściekły, to coaching oddechowo - terapeutyczny jest zdecydowanie dla Ciebie.

Szokujące Statystyki

Czy wiesz że, niemal 50% dorosłych odczuwa przewlekły stres, czyli praktycznie codziennie.

Tylko 1/3 społeczeństwa twierdzi, że ma swoje sposoby radzenia sobie z napięciem. Dla 20 proc. jest to palenie papierosów, dla 19 proc. – picie alkoholu, a 15 proc. zajada stres niezdrowymi produktami. 

Zapewne zauważyłeś już, że żyjąc w stresie i ciągłym napięciu, 10 przysłowiowych oddechów na uspokojenie, przerwa na papierosa czy tabliczka czekolady, nie pomagają i tak naprawdę niczego nie zmieniają. Każdy kolejny dzień w takiej atmosferze, powoduje nawarstwianie się problemów, trudnych emocji i tylko pogarsza już ciężką do uniesienia sytuację.

Już za chwilę poznasz metodę pracy z ciałem i emocjami, z której korzystano kilka tysięcy lat temu, a jej istota i wpływ na nasz organizm jest potwierdzona w najnowszych, przełomowych badaniach z zakresu pulmonologii, psychologii, biochemii i fizjologii człowieka.

Moja Historia

      Jeszcze kilka lat temu, moja codzienność to było pasmo ciągłych napięć, konfliktów, stresu i pośpiechu. Kiedy z moim mężem zdecydowaliśmy się, założyć rodzinę i urodziły się nasze dwie córeczki, po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że nic innego nie robimy tylko bez przerwy jesteśmy w biegu, przygotowując coś, sprzątając, dowożąc dzieci do przedszkola, czy szkoły, a tu jeszcze praca, radzenie sobie z emocjami czwórki domowników, plus koty. Po jakimś czasie zauważyłam, że większość czynności robię na wdechu, przestałam w ogóle normalnie oddychać, bo przecież jeżeli non stop się śpieszysz to nie da się głęboko oddychać. Nie mówiąc o kontakcie ze swoimi emocjami, czy ciałem. Emocje upychałam gdzie się dało, żeby nie zwracać na nie uwagi, a ciało, miało być sprawne i funkcjonować, wykonywać rozkazy. Generalnie traktowałam siebie jak robota do wykonywania zadań, który oczywiście nie miał prawa się psuć, ale życie pokazało swoje. 

        Wiesz nie zawsze byłam zestresowana, w ciągłym napięciu i biegu. Kiedy nie miałam jeszcze partnera, ani rodziny, mogłam poświęcić dużo czasu na ćwiczenie ukochanej jogi i joggingu. Zawsze bardzo lubiłam się regularnie ruszać, co powodowało, że moje ciało siłą rzeczy było w dobrej kondycji a oddech dzięki regularnej medytacji głęboki i spokojny. Jednak nadmiar obowiązków, skupianie się tylko na potrzebach innych, spowodowało, że straciłam jakikolwiek kontakt ze samą sobą i swoimi potrzebami.

Mój największy problem

Myślę, że moim największym problemem było nadmierne poświęcanie się rodzinie i dzieciom. Ja byłam na samym końcu, lub wcale mnie nie było. Przestałam istnieć jako Agata. Byłam głównie matką, żoną, kucharką, sprzątaczką itp. Powielałam schemat znany mi bardzo dobrze z dzieciństwa, kiedy obserwowałam moich rodziców, jak radzili sobie z obowiązkami dnia codziennego i tak naprawdę bardzo często przekraczali swoje własne granice, obciążając siebie nadmiernie.

Kiedy dotarłam do ściany zatrzymałam się i zapytałam się siebie szczerze, co się dzieje ze mną i moim życiem. Kiedy to zrobiłam, zobaczyłam jak bardzo porzuciłam głównie siebie, jak w ferworze tych wszystkich obowiązków, tego co “muszę”, “powinnam”, “inni są ważniejsi”, straciłam jakikolwiek kontakt ze swoimi potrzebami i emocjami.
Od tego momentu zrozumiałam, że potrzebuję znaleźć pomoc.

Prawda

Zrozum, że tylko od Ciebie zależy jak Twoje życie będzie wyglądać, Tylko Ty sam możesz zdecydować, aby sobie pomóc i zacząć korzystać z tej pomocy.
Kiedy to do mnie dotarło, wykupiłam kurs na temat zmiany nawyków i tam po raz pierwszy spotkałam się z czymś takim jak Coaching Oddechem. Prowadziła go wspaniała ciepła osoba, były to najpierw spotkania grupowe, jednak już po kilku razach, odczułam ogrom korzyści płynących z tej pracy. Po raz pierwszy w swoim życiu, doświadczyłam tak silnego kontaktu ze swoim ciałem i emocjami. Wcześniej wszystko co postrzegałam wychodziło z poziomu umysłu, a tutaj nagle zrozumiałam, że to ciało wie co jest dla mnie ważne, że to ono daje mi sygnały i informacje, komunikuje się ze mną i prowadzi mnie do uwolnienia od cierpienia, bólu, w kierunku radości i poczucia szczęścia. To było dla mnie niesamowitym odkryciem.

Ogromna Przemiana

Doświadczając ogromnej przemiany w swoim życiu dzięki pracy terapeutycznej z ciałem i oddechem, przerobiłam traumy z dzieciństwa, blokady emocjonalne, które nie pozwalały mi ruszyć do przodu z tym co jest dla mnie ważne. Zaczęłam korzystać z tego narzędzia najpierw aby pomóc kilku znajomym mi osobom, oraz w rodzinie. Widząc wspaniałe efekty oraz jak dobrze po takiej sesji czuły się bliskie mi osoby, zdecydowałam się wprowadzić tą metodę pracy na spotkaniach z moimi klientami.

Korzystając z pracy z oddechem regularnie, zauważyłam u siebie ogromną zmianę odczuwania rzeczywistości, ponieważ podczas głębokiego oddechu, kiedy nauczyłam się skupiać swoją uwagę na tym co dzieje się w moim ciele, na nowo nawiązałam kontakt z emocjami. W trakcie sesji potrafię zobaczyć różne sytuacje z przeszłości lub teraźniejszości, które mi ciążą, a które teraz jestem w stanie poczuć i pozwolić im odejść. Dzięki tym doświadczeniom pojawił się u mnie nawyk kontaktowania się ze swoim wnętrzem i emocjami na bieżąco, w codzienności, umożliwia mi on szybkie radzenie sobie z trudniejszymi przeżyciami, dlatego teraz często jestem spokojna, w harmonii ze sobą i światem, radosna, rozluźniona i lekka. Relacje z bliskimi mi osobami, całkowicie się zmieniły, teraz często odczuwamy przepływ miłości i wzajemnego zrozumienia, ponieważ patrząc z perspektywy psychologii, system rodzinny wpływa na siebie wzajemnie, jeżeli jedna osoba się zmienia, to wpływa to na całą rodzinę.

Błyskawiczne Efekty

   Efekty stosowania Coachingu Oddechowo - Terapeutycznego są tak duże i błyskawiczne, że zdecydowałam się podzielić tym ze światem, dlatego stworzyłam ofertę online, dzięki której może z niej skorzystać każda osoba na świecie. Prowadziłam już coaching z kobietami mieszkającymi w Norwegii, Niemczech, Hiszpanii, co pokazuje, że nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chcieć.

Mój Koszt

  Sporo lat poświęciłam na odnalezienie rozwiązań, zainwestowałam mnóstwo pieniędzy, opłacając szkoły, szkolenia, kursy, terapie, książki i wiele innych. Możesz oczywiście próbować na własną rękę zmienić swoje życie na lepsze, ale czy masz na to jeszcze siły i odpowiednią motywację? Ja daję Ci narzędzie w formie Indywidualnej pracy ze mną,  natychmiast, bez zbędnego tracenia czasu, doświadczając szybkich zmian.

Moje klientki przychodziły do mnie z naprawdę bardzo trudnymi doświadczeniami życiowymi, od molestowania, po przemoc fizyczną, do poronień. Kiedy zaczynały spotkania ze mną, bywały w trudnym stanie, z nikłą nadzieją na poprawę. Często spotykałyśmy się 1 raz w tygodniu i już po 4 miesiącach transformującej pracy, zwykle z obciążającymi schematami rodowymi, nawykowym krytycznym myśleniu o sobie, głębokim zakorzenieniu bycia niewystarczająco dobrą, zaczynały czuć się dobrze z samą sobą. Zaczynały czuć radość z życia, uczyły się stawiania granic innym, tak aby być w zgodzie ze sobą. Wracały na swoje własne miejsce, przy sobie.

Opinie moich klientów

Poniżej przedstawiam opinie osób, które już ze mną pracowały i miały możliwość doświadczyć efektów Coachingu Oddechowego, na swoje zdrowie i życie.

Co otrzymujesz zapisując się na Indywidualny Coaching Oddechowo - Terapeutyczny online

Na spotkaniach jesteśmy w stanie przepracować razem, każde trudne doświadczenie z Twojego życia, włącznie z traumami rodowymi, w zależności co pokazuje Twoje ciało, emocje i energia oraz uwolnić się od nich.
  Spotykając się regularnie, odbudujesz pewność siebie, będziesz miał odwagę stanąć w swojej sile i w swojej mocy, odwagę do bycia sobą. Zaakceptujesz siebie takim jakim jesteś, aby móc iść do życia z czystą kartą.
Odczucia po pracy z oddechem: ulga, poczucie spokoju, uwolnienie się od nagromadzonego lęku, smutku, złości, co stwarza miejsce na pojawienie się nowej czystej energii do działania, nagłe wybuchy radości, ekscytacja z pojawienia się nowych możliwości i rozwiązań.
Pokażę Ci techniki, dzięki którym będziesz wiedział jak opiekować się lękiem żeby był zwykłą emocją, którą czasem łagodnie odczuwasz, a nie paraliżował Ciebie.
Nasze kanały energetyczne są pozapychane osądami, żalem, urazami, lękami, gniewem, rozpaczą, nienawiścią, smutkiem, a my, spotykając się regularnie “ weźmiemy szczotkę i będziemy przepychać” wszystkie te zatory. Wpuścimy w te miejsca magiczną substancję w postaci słów, pozytywnych, oczyszczających afirmacji, wzmacniających, uwalniających wizualizacji, które zostaną w Tobie i będą rozpuszczać to co trudne i blokujące. W trakcie sesji udrożnisz kanały energetyczne, dzięki czemu Twoja energia będzie mogła płynąć swobodnie i z lekkością.
Po pracy ze mną, w swoim życiu poczujesz się bezpiecznie, co jest podstawą i bazą do rozwoju, brania od życia, doświadczania obfitości. Dasz sobie prawo do sukcesu, zaufasz życiu, poczujesz prowadzenie wszechświata i swojej własnej intuicji.
Podczas spotkań otrzymujesz Indywidualne podejście. Każdy klient ma swoją historię, której przyglądam się i dopasowuję formę pracy, tak abyś miał jak największe korzyści.
Coaching Oddechowo - Terapeutyczny to energetyczny proces, który dzięki głębokiemu oddechowi i wejściu w kontakt ze swoim ciałem, daje Ci możliwość uwolnienia na wierzch tych części, które Ciebie blokują, przed zrobieniem kroku do przodu, np. małe zranione dziecko, niekochane, odrzucone, niechciane, niewidziane i nieważne. Podczas spotkań nawiążesz z nim kontakt, dasz mu wszystko to czego brakowało Tobie w dzieciństwie, wypełnisz ogromne dziury, które powstały w relacji z Twoimi bliskimi. Doświadczając tego, pozwolisz odejść zranieniom i pokaże się to co jest cały czas obecne, ale trudno było Ci to poczuć, czyli MIŁOŚĆ.
Praca ze mną da Ci uziemienie, zakorzenienie, transformację emocji, przyniesie ukojenie, wzmocni Ciebie, budując poczucie pewności, uzdrowi traumy, zharmonizuje czakry i wiele innych.
Uzdrowisz  na poziomie energetycznym swoje relacje z Mamą i Tatą, oraz innymi ważnymi osobami z Twojego życia, a z którymi doświadczyłeś czegoś trudnego.
Efekty uboczne odbywania regularnego coachingu - OBFITOŚĆ w każdym obszarze Twojego życia, finansowa co oznacza odblokowanie się przepływu pieniądza, emocjonalna w postaci odnalezienia drogi do miłości w swoim sercu, fizyczna - Twoje ciało będzie czuło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ energia krążąca bez blokad, będzie je prawidłowo dotleniać i odżywiać. Poprawienie się relacji w rodzinie, z przyjaciółmi i w pracy.
Dam Ci konkretne wskazówki co musisz zrobić, żeby konsekwentnie i bezterminowo czuć spokój, spełnienie, i z determinacją tworzyć swoje życie na własnych zasadach.

WARTOŚĆ OFERTY

Ile jest warte jednorazowe spotkanie ze mną, które zwykle trwa do 1,5 godziny? Na, którym otrzymujesz esencję tego czego ja uczyłam się przez 20 lat. Stawka jaką ja zapłaciłam za wiele godzin nauki i pracy rozwojowej to co najmniej kilkanaście tysięcy złotych, a jednorazowy Coaching Oddechowo - Terapeutyczny kosztuje  250 złotych. Ale poczekaj jeszcze, bo mam dla Ciebie kilka świetnych BONUSÓW.


Przygotowałam dla Ciebie 3 Bonusy

BONUS 1: Nagranie Sesji Oddechowej “Budowanie na nowo poczucia własnej wartości”. (Wartości 47 zł)

Słuchając tej sesji puszczasz jedną z największych blokad przed Obfitością i Spełnieniem w swoim życiu. Nie czując się godnym Obfitości i Bycia Spełnionym, myśląc, że jest z Tobą coś nie tak, żeby coś posiadać w życiu, musisz na to ciężko zapracować, postarać się, oraz ulegając złudzeniu, że ktoś lub coś może Ci to zabrać – zamykasz się na swobodny przepływ i doświadczanie życia w lekkości. 

Podczas sesji napełnisz się cudownym jasnym i ciepłym światłem Miłości, które zmyje z Ciebie wszystkie te przekonania o sobie samym, niewspierające, krytyczne, oceniające i uświadomisz sobie, że jesteś połączony ze źródłem Miłości na zawsze.

Kiedy będziesz potrzebować prowadzenia i wsparcia, będziesz mógł odsłuchiwać nagranie sesji “Budowanie na nowo poczucia własnej wartości”, kiedy tylko zechcesz i wzmacniać, to co przepracowałeś na naszych spotkaniach samodzielnie. Dzięki temu zmiany, które się zadzieją podczas ich słuchania, pozostaną w Tobie na zawsze.  Wszystkie nagrania otrzymujesz dożywotnio.

BONUS 2: Nagranie Sesji Oddechowej “Spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem”. (Wartość 47 zł)

Ta sesja ma niesamowicie uzdrawiające działanie. Spowoduje, że raz na zawsze staniesz się jednością, zaakceptujesz każdą cząstkę Siebie, tę której nie lubisz, o której chcesz zapomnieć i tę którą kochasz, lubisz, podziwiasz. W podróży w czasie, będziesz miał możliwość spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, porozmawiać z nim, dowiedzieć się jak się czuje, dlaczego cierpi, jakiego wsparcia potrzebuje, żeby poczuć radość i pierwotną chęć do zabawy. Słuchając wielokrotnie nagrania, za każdym razem możesz spotkać się ze swoim dzieckiem w innym wieku, tak aby uleczyć rany na każdym poziomie rozwoju. Da Ci to przestrzeń do zrozumienia siebie, tego z jakiego powodu odczuwasz jako osoba dorosła cierpienie, ból i nieszczęście. Regularne słuchanie sesji “Spotkanie ze swoim Wewnętrznym dzieckiem” , będzie tak samo jak pierwsze nagranie, wzmacniało całą Twoją pracę, którą przeprowadzisz podczas naszych spotkań. Nagranie to da Ci poczucie lekkości, spokoju, jedności i harmonii w sobie i Twoim życiu.

BONUS 3: Sesja Oddechowa “Pełnia”. (Wartość 47 zł)

Ta sesja jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ jest ona pewnego rodzaju podsumowaniem całej Twojej pracy nad sobą, swoim rozwojem, w trakcie sesji oddechowych, ale też w ciągu swojego życia. Wszystko to co robiłeś, aby być bliżej siebie, w zgodzie z wewnętrznym głosem intuicji. W trakcie nagrania poprowadzę Ciebie w kierunku spotkania się ze swoimi różnymi Twarzami, ale też z całym swoim rodem, tak abyś mógł doświadczyć jaką wspaniałą Obfitość, ile Darów mają do podarowania Tobie Twoi przodkowie. Każdy ma w swoich przeżyciach trudne i przykre doświadczenia związane z najbliższymi, ale nie każdy sobie uświadamia, że jego rodzina posiada także talenty, skarby, których może nikt nigdy nie odkrył, albo nie traktował w taki sposób, ale one istniały i Ty możesz teraz się nimi napełnić, otworzyć się na ich przyjęcie i wykorzystanie dla szczęśliwego, spełnionego, obfitego życia. 

Nagranie to pozwoli Ci poczuć się być w pełni, co to oznacza?, że z każdej strony, gdzie się nie obrócisz będziesz miał wsparcie. Po swojej prawej stronie masz cały ród męski, który wzmocni Ciebie w wychodzeniu do świata, w sukcesie zawodowym, dążeniu do wyznaczonych celów, a po lewej stronie cały ród kobiecy, który wzmocni Twoją kreatywność, siłę tworzenia, opiekuńczość, zadba o jak najlepsze relacje z bliskimi Ci osobami oraz o ognisko domowe.

Podsumowanie

Oprócz 3 wspaniałych BONUSÓW, mam dla Ciebie propozycję. Kupując jednorazowe spotkanie ze mną płacisz 250 zł, jeżeli jesteś gotowy już dzisiaj na głęboką pracę transformującą Twoje życie, masz możliwości wykupienia 4 spotkań w formie Coachingu Oddechowo - Terapeutycznego, 1 x w tygodniu, dzięki czemu PIERWSZE SPOTKANIE otrzymujesz ZA DARMO, płacąc 750 zł, zamiast 1000 zł. Wtedy jedna sesja kosztuje 187,5 zł

Kliknij link poniżej i kup 1 lub 4 spotkania w formie Coachingu Oddechowo - Terapeutycznego + 3 Bonusy.

Zaraz po złożeniu zamówienia, otrzymasz ode mnie e-maila z kalendarzem, w którym wybierzesz dla siebie dogodny termin pierwszego spotkania, oraz link do ściągnięcia wszystkich nagrań. Nie ma żadnego kuriera, poczty itd. Nie musisz czekać na przesyłkę. Będziesz mógł w ciągu 5 minut zacząć słuchać nagrań ze mną i zrobić pierwszy krok do swojej transformacji, przed naszym spotkaniem. Nagrania przygotują bazę i Twoje ciało do pracy coachingowej,

Nie zwlekaj. Kliknij przycisk poniżej i dołącz do wielu zadowolonych, spełnionych klientów.

Jeśli jeszcze się nie znamy, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Agata Brzezińska - Terapeutka Uwalniania Emocji poprzez Oddech, Dietetyk TMC, Reiki

Moja droga bywała wyboista. Od kiedy skończyłam 19 lat zaczęłam bardzo interesować się psychologią i pracą z emocjami, a to dlatego bo sama czułam się nieszczęśliwa i bardzo pragnęłam znaleźć odpowiedź na to jak odnaleźć szczęście w życiu, co to jest szczęście. Podążając różnymi drogami dowiedziałam się, że jestem DDA, co pomogło mi lepiej siebie zrozumieć i przepracować ten obszar na terapii.

W międzyczasie ukończyłam pedagogikę poradnictwo społeczne i resocjalizację. Później ze względów zdrowotnych zaczęłam wgłębiać się w Tradycyjną Medycynę Chińską, pięć przemian, ziołolecznictwo i dietoterapia. Fascynuje mnie refleksologia stóp i akupunktura. Praca i kontakt z ciałem przyszła do mnie w postaci TRE, a po jakimś czasie odnalazłam cudowną pracę z oddechem, która mnie zafascynowała. Zaczęłam dzięki temu odkrywać nowe jakości w kontakcie ze sobą, swoimi uczuciami, duszą, intuicją. Jestem w tej chwili w trakcie uczenia się w Europejskiej Szkole Ustawień Systemowych Izy Kopp.

Posiadam wiele zainteresowań i podchodzę do człowieka holistycznie, ale coaching oddechem pokochałam całym swoim sercem, ponieważ zaskakuje prostotą i skutecznością. Oczywiście w trakcie coachingu wykorzystuję całą swoją wiedzę, zebraną przez lata do pracy z klientem. Na co dzień prowadzę Indywidualny coaching oddechowo - terapeutyczny, oraz co jakiś czas organizuję warsztaty stacjonarne lub kursy online, na temat radzenia sobie z emocjami.Zapraszam Ciebie z serca do wspólnej podróży, razem możemy przenieść góry.

Copyright © 2023 W zgodzie ze sobą - All rights reserved - Powered by W zgodzie ze soba

Podaj imię i adres email, aby przejść
dalej

Szanuje Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top