"stosowanie sesji oddechowych regularnie, pomogło mi odzyskać spokój i przyjmować życie z większą lekkością!"


Pobierając Sesję Oddechowo - Terapeutyczną “Emocje przychodzą i odchodzą. Jestem przy sobie, czuję, uwalniam“,  Krok po kroku poprowadzę Ciebie poprzez emocje zapisane w ciele – smutek, złość, wstyd i lęk – ucząc, jak być przy sobie, gdy pojawia się coś trudnego, i jak pozwolić emocjom mięknąć, rozmrażać się i naturalnie odchodzić. W trakcie sesji doświadzysz także delikatne otwieranie się na radość, lekkość i spokój – emocje, do których wielu z nas straciło dostęp, bo kiedyś było „za dużo ciężkiego”.

🌿 Jeśli chcesz nauczyć się: – jak regulować emocje poprzez oddech – jak być przy sobie zamiast uciekać – jak puszczać napięcie zapisane w ciele – jak wracać do radości i czucia, ta sesja jest dla Ciebie. Zatrzymaj się. Oddychaj. Emocje mogą odejść – Ty zostajesz. 💛

Alina Mądry poleca stronę Agata Brzezińska - W zgodzie ze Sobą - In harmony with Yourself.
"Długo wypatrywałam wokół terapeutki, której mogłabym zaufać. Takiej, która pozagląda tam, gdzie mój wzrok nie sięga. Takiej, która pomoże mi "rozprawić się" z tematami tak trudnymi, do których braknie sił i sposobu. Sesje-wizualizacje dają nieprawdopodobne rezultaty. Dzięki Agacie, czułej, będącej zawsze blisko, udało się w tak krótkim czasie zrobić tak wiele. Zwiększyć mój dobrostan. Odszedł smutek, przyszedł spokój. I fajnie, że jeszcze mamy cały czas coś do zrobienia. Zawsze mogę na Agatę liczyć Agata ma tę moc i współodczuwanie, którego tak długo szukałam. Dzięki, że JESTEŚ "

Copyright © Agata Brzezińska Butler - W zgodzie ze sobą. All Rights Reserved

Przewijanie do góry