W zgodzie ze sobą

Wyniki Testu

1. Pasywna Złość: Jeśli większość Twoich odpowiedzi wskazuje na unikanie konfrontacji i wyrażanie złości poprzez wycofanie się lub pasywność, to prawdopodobnie twoja złość jest pasywna. Zalecam szukanie sposobów na zdrowe wyrażanie swoich potrzeb i emocji. Pierwszy krok to praca nad lękiem przed wyrażaniem otwarcie swojej złości. Zadaj sobie pytanie, dlaczego boję się pokazać innym, że jestem zła. Czy boję się swojej złości? Czy boję się odrzucenia przez innych, kiedy się rozzłoszczę otwarcie? Bardzo ważne jest również, rozpoczęcie nawiązania kontaktu ze swoją złością. Zwróć uwagę też na to jak Twoja złość manifestuje się w ciele, ponieważ nie wyrażając jej, zapewne możesz mieć objawy somatyczne przez blokowanie złości.

2. Agresywna Złość: Jeśli Twoje odpowiedzi wskazują na bezpośrednie wyrażanie złości poprzez agresywne zachowanie lub krytykę innych, to twoja złość może być agresywna. Zalecam naukę technik radzenia sobie ze stresem i szukanie alternatywnych sposobów wyrażania emocji. Jeżeli łatwo wybuchasz, to pierwszym krokiem będzie obserwacja Twoich zapalników, co i kto powoduje, że tak szybko się denerwujesz. Dobrą stroną otwartego i łatwego wyrażania złości jest to, że nie blokujesz jej w ciele, teraz ważną lekcją będzie dla Ciebie zmiana patrzenia na pewne sytuacje, tak aby nie reagować już na nie złością. Moja rada – obserwuj swoje myśli.

3. Pasywno-Agresywna Złość: Jeśli Twoje odpowiedzi są zróżnicowane, ale wskazują na kombinację unikania konfrontacji i czasami agresywnego wyrażania złości, to możliwe, że twoja złość jest pasywno-agresywna. Zalecam skupienie się na budowaniu zdrowych granic i komunikacji asertywnej. Będziesz potrzebowała zaopiekować się swoją złością z dwóch perspektyw: pasywnej i agresywnej. Przeczytaj obydwa opisy powyżej, co możesz zrobić żeby sobie pomóc.

4. Zdrowe Wyrażanie Złości: Jeśli większość Twoich odpowiedzi wskazuje na świadome kontrolowanie swoich emocji, szukanie wsparcia i aktywne dążenie do poprawy swojego zarządzania złością, to prawdopodobnie masz zdrowy sposób wyrażania złości. Pamiętaj o kontynuowaniu praktyki samoopieki i radzenia sobie ze stresem. Gratuluję :-).

Mam nadzieję, że wyniki testu rozjaśnią Ci Twoją drogę, w jakim kierunku zacząć podążać, do tego aby złość była Twoim sprzymierzeńcem a nie wrogiem. Jeżeli masz jakieś pytania napisz do mnie e-maila. Pozdrawiam Agata 🙂

Get On the Waitlist Now

Enter your details below to get instant access to our audio sessions

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top