Pokażę Ci jak odzyskałam RADOŚĆ i SPOKÓJ w swoim życiu

Timer has expired!

"Niezastąpiony Reduktor Stresu!"

Szokujące Statystyki

Czy wiesz że, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała stres za jeden z najbardziej szkodliwych czynników zagrażających zdrowiu. Jak wynika z badań, Polacy wymieniają stres jako jedną z częściej towarzyszących im emocji (obok zmęczenia i niepewności). Niemal 50% dorosłych odczuwa przewlekły stres, czyli praktycznie codziennie.

Tylko 1/3 społeczeństwa twierdzi, że ma swoje sposoby radzenia sobie z napięciem. Dla 20 proc. jest to palenie papierosów, dla 19 proc. – picie alkoholu, a 15 proc. zajada stres niezdrowymi produktami. 

Zapewne zauważyłeś już, że żyjąc w stresie i ciągłym napięciu, 10 przysłowiowych oddechów na uspokojenie, przerwa na papierosa czy tabliczka czekolady, nie pomagają i tak naprawdę niczego nie zmieniają. Każdy kolejny dzień w takiej atmosferze, powoduje nawarstwianie się problemów, trudnych emocji i tylko pogarsza już ciężką do uniesienia sytuację.

Już za chwilę poznasz metodę pracy z ciałem i emocjami, z której korzystano kilka tysięcy lat temu, a jej istota i wpływ na nasz organizm jest potwierdzona w najnowszych, przełomowych badaniach z zakresu pulmonologii, psychologii, biochemii i fizjologii człowieka. Ta Niesamowita Metoda wywraca do góry nogami wszystko, co wydawało nam się, że wiemy o najbardziej podstawowej funkcji biologicznej organizmu.

Moja Historia

      Wiem jak się czujesz, jeszcze kilka lat temu, moja codzienność to było pasmo ciągłych napięć, konfliktów, stresu i pośpiechu. Kiedy z moim mężem zdecydowaliśmy się, założyć rodzinę i urodziły się nasze dwie córeczki, po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że nic innego nie robimy tylko bez przerwy jesteśmy w biegu, przygotowując coś, sprzątając, dowożąc dzieci do przedszkola, czy szkoły, a tu jeszcze praca, radzenie sobie z emocjami czwórki domowników, plus koty. Po jakimś czasie zauważyłam, że większość czynności robię na wdechu, przestałam w ogóle normalnie oddychać, bo przecież jeżeli non stop się śpieszysz to nie da się głęboko oddychać. Nie mówiąc o kontakcie ze swoimi emocjami, czy ciałem. Emocje upychałam gdzie sie dało, żeby nie zwracać na nie uwagi, a ciało, miało być sprawne i funkcjonować, wykonywać rozkazy. Generalnie traktowałam siebie jak robota do wykonywania zadań, który oczywiście nie miał prawa się psuć, ale życie pokazało swoje. 

        Wiesz nie zawsze byłam zestresowana, w ciągłym napięciu i biegu. Kiedy nie miałam jeszcze partnera, ani rodziny, mogłam poświęcić dużo czasu na ćwiczenie ukochanej jogi i joggingu. Zawsze bardzo lubiłam się regularnie ruszać, co powodowało, że moje ciało siłą rzeczy było w dobrej kondycji a oddech dzięki regularnej medytacji głęboki i spokojny. Jednak nadmiar obowiązków, skupianie się tylko na potrzebach innych, spowodowało, że straciłam jakikolwiek kontakt ze samą sobą i swoimi potrzebami.

Mój największy problem

Myślę, że moim największym problemem było nadmierne poświęcanie się rodzinie i dzieciom. Ja byłam na samym końcu, lub wcale mnie nie było. Przestałam istnieć jako Agata. Byłam głównie matką, żoną, kucharką, sprzątaczką itp. Powielałam schemat znany mi bardzo dobrze z dzieciństwa, kiedy moja mama, tak naprawdę była służącą dla mojego taty i całe życie obiad musiał być podstawiony pod nos, dom wysprzątany, dzieci ogarnięte, bo “Pan i Władca” ma być zadowolony.

Jakiś czas temu, moje ciało odmówiło posłuszeństwa, nie byłam w stanie funkcjonować na co dzień, schudłam w ciągu kilku tygodni 10 kg, gdzie zawsze byłam bardzo szczupła, a wtedy już miałam ogromną niedowagę. Moje siły słabły z dnia na dzień, zaczęłam mieć problem z wykonaniem prostych czynności domowych, napady paniki, duszności, bezsenność, zalewanie różnymi trudnymi emocjami, czasami dużo smutku, innym razem ogrom wściekłości. Zdałam sobie wtedy sprawę, że muszę zmienić coś w swoim życiu, nie dam rady tak dalej.

Najpierw zatrzymałam się i zapytałam się siebie szczerze, bez ściemy co się dzieje ze mną i moim życiem. Kiedy to zrobiłam, zobaczyłam jak bardzo porzuciłam głównie siebie, jak w ferworze tych wszystkich obowiązków, tego co “muszę”, “powinnam”, “inni są ważniejsi”, straciłam jakikolwiek kontakt ze swoimi potrzebami i emocjami.
Od tego momentu zrozumiałam, że potrzebuję znaleźć pomoc. Zaczęłam przeglądać internet i trafiłam na różnego rodzaju kursy i strony, które powoli zaczęły uświadamiać mi w czym jest problem i co powinnam zmienić, wspierały mój rozwój i dawały narzędzia do wykorzystania w tworzeniu nowej relacji, ze sobą, partnerem i dziećmi.

Sytuacja zaczęła się trochę poprawiać na lepsze, jednak sama świadomość problemu, to za mało, bez działania nie ma zmiany.

Czytając i słuchając inspirujące rzeczy na logikę rozumiałam je, ale kiedy wracałam do codziennego życia, wszystko kręciło się tak jak dawniej. Miałam w sobie ogrom nie zaopiekowanych emocji, które wylewały się na każdym kroku, traumy z dzieciństwa, od lat nie zauważane, traktowane w sposób, który dobrze znałam z przeszłości czyli “nic się nie stało”, “to nie jest ważne”, “ nie płacz”,” musisz być grzeczną dziewczynką”.
Widzisz prawda jest taka, że nikomu nie zależy na tym, żebyś się zmienił, bo każdy szybko przyzwyczaja się do bycia “obsługiwanym”, do bycia najważniejszym, a przecież jak zaczniesz skupiać się na sobie to inni nagle stracą 100% Twojej uwagi.

Dlatego musisz zrozumieć, że tylko od Ciebie zależy jak Twoje życie będzie wyglądać, Tylko Ty sam możesz zdecydować, aby sobie pomóc i zacząć korzystać z tej pomocy.
Kiedy to do mnie dotarło, wykupiłam kurs na temat zmiany nawyków i tam po raz pierwszy spotkałam się z czymś takim jak Sesja Oddechowa. Prowadziła ją wspaniała ciepła osoba, była to najpierw sesja grupowa, jednak już po kilku razach, odczułam ogrom korzyści płynących z tej pracy. Po raz pierwszy w swoim życiu, doświadczyłam tak silnego kontaktu ze swoim ciałem i emocjami. Wcześniej wszystko co postrzegałam wychodziło z poziomu umysłu, a tutaj nagle zrozumiałam, że to ciało wie co jest dla mnie ważne, że to ono daje mi sygnały i informacje, komunikuje się ze mną i prowadzi mnie do uwolnienia od cierpienia, bólu, w kierunku radości i poczucia szczęścia. To było dla mnie niesamowitym odkryciem.

Ogromna Przemiana

Doświadczając ogromnej przemiany w swoim życiu dzięki sesjom oddechowym, przerobieniu traum z dzieciństwa, blokad emocjonalnych, które nie pozwalały mi ruszyć do przodu z tym co jest dla mnie ważne, zaczęłam korzystać z tego narzędzia najpierw aby pomóc kilku znajomym mi osobom, oraz w rodzinie. Widząc wspaniałe efekty oraz jak dobrze po takiej sesji czuły się bliskie mi osoby, zdecydowałam się wprowadzić tą metodę pracy na spotkaniach z moimi klientami.

To jeszcze nic, tak naprawdę korzystając z sesji oddechowych regularnie, zauważyłam u siebie ogromną zmianę odczuwania rzeczywistości, ponieważ podczas głębokiego oddechu, kiedy nauczyłam się skupiać swoją uwagę na tym co dzieje się w moim ciele, na nowo nawiązałam kontakt z emocjami. W trakcie sesji potrafię zobaczyć różne sytuacje z przeszłości lub teraźniejszości, które mi ciążą, a które teraz jestem w stanie poczuć i pozwolić im odejść. Dzięki tym doświadczeniom pojawił się u mnie nawyk kontaktowania się ze swoim wnętrzem i emocjami na bieżąco, w codzienności, umożliwia mi on szybkie radzenie sobie z trudniejszymi przeżyciami, dlatego teraz często jestem spokojna, w harmonii ze sobą i światem, radosna, rozluźniona i lekka. Relacje z bliskimi mi osobami, całkowicie się zmieniły, teraz często odczuwamy przypływ miłości i wzajemnego zrozumienia, ponieważ patrząc z perspektywy psychologii, system rodzinny wpływa na siebie wzajemnie, jeżeli jedna osoba się zmienia, to wpływa to na całą rodzinę.

Błyskawiczne Efekty

   Efekty stosowania Sesji Oddechowej są tak duże i błyskawiczne, że zdecydowałam się podzielić tym ze światem, dlatego stworzyłam ofertę online, dzięki której może z niej skorzystać każda osoba na świecie, wystarczy tylko rozumieć język polski. Prowadziłam już sesje z kobietami mieszkającymi w Norwegii, Niemczech, Hiszpanii, co pokazuje, że nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chcieć.

Mój Koszt

  Sporo lat poświęciłam na odnalezienie rozwiązań, zainwestowałam mnóstwo pieniędzy, opłacając szkoły, szkolenia, kursy, terapie, książki i wiele innych. Możesz oczywiście próbować na własną rękę zmienić swoje życie na lepsze, ale czy masz na to jeszcze siły i odpowiednią motywację? Ja daję Ci narzędzie gotowe do wykorzystania natychmiast, bez zbędnego tracenia czasu, doświadczając błyskawicznej zmiany.

Już w trakcie jednego nagrania instruktażowego “sesji oddechowej” nauczę Ciebie, w jaki sposób przeprowadzić sesję oddechową krok po kroku, w swoim zaciszu domowym tak aby dała Ci ona umiejętności wspierania siebie w trudnych codziennych sytuacjach, odnalezienia utraconego kontaktu ze sobą i swoimi emocjami, dzięki czemu zrozumiesz również swoje potrzeby. W końcu będziesz wiedział czego Ty chcesz od życia i jak to zdobyć.

Opinie moich klientów

Poniżej przedstawiam opinie osób, które już ze mną pracowały i miały możliwość doświadczyć efektów Sesji Oddechowej, na swoje zdrowie i życie.

Co otrzymujesz kupując nagranie instruktażowe “Sesji Oddechowej”

Narzędzie dzięki któremu, jesteś w stanie przepracować razem, każde trudne doświadczenie z Twojego życia, włącznie z traumami rodowymi, w zależności co pokazuje Twoje ciało, emocje i energia oraz uwolnić się od nich.
Przeprowadzając samemu regularne sesje dla siebie, odbudujesz pewność siebie, będziesz miał odwagę stanąć w swojej sile i w swojej mocy, odwagę do bycia sobą. Zaakceptujesz siebie takim jakim jesteś, aby móc iść do życia z czystą kartą.
Odczucia po sesji oddechowej: ulga, poczucie spokoju, uwolnienie się od nagromadzonego lęku, smutku, złości, co stwarza miejsce na pojawienie się nowej czystej energii do działania, nagłe wybuchy radości, ekscytacja z pojawienia się nowych możliwości i rozwiązań.
Pokażę Ci techniki, dzięki którym będziesz wiedział jak opiekować się lękiem żeby był zwykłą emocją, którą czasem łagodnie odczuwasz, a nie paraliżował Ciebie.
Nasze kanały energetyczne są pozapychane osądami, żalem, urazami, lękami, gniewem, rozpaczą, nienawiścią, smutkiem, a Ty, robiąc sesję regularnie “ weźmiesz szczotkę i będziesz przepychać” wszystkie te zatory. Wpuścisz w te miejsca magiczną substancję w postaci słów, pozytywnych, oczyszczających afirmacji, które zostaną w Tobie i będą rozpuszczać to co trudne i blokujące. W trakcie sesji udrożnisz kanały energetyczne, dzięki czemu Twoja energia będzie mogła płynąć swobodnie i z lekkością.
Po sesji w swoim życiu poczujesz się bezpiecznie, co jest podstawą i bazą do rozwoju, brania od życia, doświadczania obfitości. Dasz sobie prawo do sukcesu, zaufasz życiu, poczujesz prowadzenie wszechświata i swojej własnej intuicji.
Dam Ci konkretne wskazówki co musisz zrobić, żeby konsekwentnie i bezterminowo czuć spokój, spełnienie, i z determinacją Gandhiego tworzyć swoje życie na własnych zasadach.
Na filmie instruktarzowym nauczę Cię jak korzystać z tego szybkiego 30 minutowego narzędzia, które możesz wykorzystywać sam w każdym momencie swojego życia, nawet w tych najtrudniejszych chwilach. Kiedy najbardziej potrzebujesz wsparcia, będziesz wiedział już co robić, aby poczuć się lepiej.
Sesje Oddechowe to energetyczny proces, który dzięki głębokiemu oddechowi i wejściu w kontakt ze swoim ciałem, daje Ci możliwość uwolnienia na wierzch tych części, które Ciebie blokują, przed zrobieniem kroku do przodu, np. małe zranione dziecko, niekochane, odrzucone, niechciane, niewidziane i nieważne. W Bonusowym nagraniu, które również otrzymasz, w wizualizacji prowadzonej przeze mnie, nawiążesz z nim kontakt, dasz mu wszystko to czego brakowało Tobie w dzieciństwie, wypełnisz ogromne dziury, które powstały w relacji z Twoimi bliskimi. Doświadczając tego, pozwolisz odejść zranieniom i pokaże się to co jest cały czas obecne, ale trudno było Ci to poczuć, czyli MIŁOŚĆ.
W nagraniu instruktarzowym wytłumaczę Ci krok po kroku z jakich części składowych składa się sesja oddechowa, które są konieczne do przeprowadzenia samemu, tak aby efekty były szybkie i trwałe.
Sesje uziemiają, ukorzeniają, transformują emocje, przynoszą ukojenie, wzmacniają, budują poczucie pewności siebie, uzdrawiają traumy, harmonizują czakry i wiele innych.
Wytłumaczę Ci krok po kroku jak żyć w równowadze i harmonii, tak żebyś już nie popadał w skrajności, gdzie raz czujesz chwilową ekscytację, która szybko mija a później wpadasz w głęboki dół, z którego nie możesz wyjść.
Efekty uboczne odbywania regularnych sesji oddechowych - OBFITOŚĆ w każdym obszarze Twojego życia, finansowa co oznacza odblokowanie się przepływu pieniądza, emocjonalna w postaci odnalezienia drogi do miłości w swoim sercu, fizyczna - Twoje ciało będzie czuło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ energia krążąca bez blokad, będzie je prawidłowo dotleniać i odżywiać. Poprawienie się relacji w rodzinie, z przyjaciółmi i w pracy.

WARTOŚĆ OFERTY

Ile jest warty Instruktażowy Film na temat Sesji Oddechowej, gdzie otrzymasz esencję tego czego ja uczyłam się miesiącami, a nawet latami? Stawka jaką ja zapłaciłam za wiele godzin nauki to co najmniej kilka tysięcy złotych, a Indywidualna Sesja Oddechowa kosztuje minimum 250 złotych.


Oprócz tego przygotowałam dla Ciebie 3 Bonusy

BONUS 1: Sesja Oddechowa “Budowanie na nowo poczucia własnej wartości”. (Wartości 47 zł)

Słuchając tej sesji puszczasz jedną z największych blokad przed Obfitością i Spełnieniem w swoim życiu. Nie czując się godnym Obfitości i Bycia Spełnionym, myśląc, że jest z Tobą coś nie tak, żeby coś posiadać w życiu, musisz na to ciężko zapracować, postarać się, oraz ulegając złudzeniu, że ktoś lub coś może Ci je dać lub zabrać – zamykasz się na ich swobodny przepływ i doświadczenie. 

Podczas sesji napełnisz się cudownym jasnym i ciepłym światłem Miłości, które zmyje z Ciebie wszystkie te przekonania o sobie samym, niewspierające, krytyczne, oceniające i uświadomisz sobie, że jesteś połączony ze źródłem Miłości na zawsze.

Kiedy będziesz potrzebować prowadzenia i wsparcia przez specjalistę, będziesz mógł odsłuchiwać nagranie sesji “Budowanie na nowo poczucia własnej wartości”, kiedy tylko zechcesz i wzmacniać, to co przepracowałeś prowadząc sesję samodzielnie. Wszystkie nagrania otrzymujesz dożywotnio. Dzięki temu zmiany, które się zadzieją podczas ich słuchania, pozostaną w Tobie na zawsze.

BONUS 2: Sesja Oddechowa “Spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem”. (Wartość 47 zł)

Ta sesja ma niesamowicie uzdrawiające działanie. Spowoduje, że raz na zawsze staniesz się jednością, zaakceptujesz każdą cząstkę Siebie, tę której nienawidzisz, o której chcesz zapomnieć i tę którą kochasz, lubisz, podziwiasz. W podróży w czasie, będziesz miał możliwość spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, porozmawiać z nim, dowiedzieć się jak się czuje, dlaczego cierpi, jakiego wsparcia potrzebuje, żeby poczuć radość i pierwotną chęć do zabawy. Słuchając wielokrotnie nagrania, za każdym razem możesz spotkać się ze swoim dzieckiem w innym wieku, tak aby uleczyć rany na każdym poziomie rozwoju. Da Ci to przestrzeń do zrozumienia siebie, tego z jakiego powodu odczuwasz jako osoba dorosła cierpienie, ból i nieszczęście. Regularne słuchanie sesji “Spotkanie ze swoim Wewnętrznym dzieckiem” , będzie tak samo jak pierwsze nagranie, wzmacniało całą Twoją pracę, którą przeprowadzisz podczas samodzielnych sesji oddechowych. Nagranie to da Ci poczucie lekkości, spokoju, jedności i harmonii w sobie i Twoim życiu.

BONUS 3: Sesja Oddechowa “Pełnia”. (Wartość 47 zł)

Ta sesja jest absolutnie wyjątkowa, ponieważ jest ona pewnego rodzaju podsumowaniem całej Twojej pracy nad sobą, swoim rozwojem, w trakcie sesji oddechowych, ale też w ciągu swojego życia. Wszystko to co robiłeś, aby być bliżej siebie, w zgodzie z wewnętrznym głosem intuicji. W trakcie nagrania poprowadzę Ciebie w kierunku spotkania się ze swoimi różnymi Twarzami, ale też z całym swoim rodem, tak abyś mógł doświadczyć jaką wspaniałą Obfitość, ile Darów mają do podarowania Tobie Twoi przodkowie. Każdy ma w swoich przeżyciach trudne i przykre doświadczenia związane z najbliższymi, ale nie każdy sobie uświadamia, że jego rodzina posiada także talenty, skarby, których może nikt nigdy nie odkrył, albo nie traktował w taki sposób, ale one istniały i Ty możesz teraz się nimi napełnić, otworzyć się na ich przyjęcie i wykorzystanie dla szczęśliwego, spełnionego, obfitego życia. 

Nagranie to pozwoli Ci poczuć się być w pełni, co to oznacza?, że z każdej strony, gdzie się nie obrócisz będziesz miał wsparcie. Po swojej prawej stronie masz cały ród męski, który wzmocni Ciebie w wychodzeniu do świata, w sukcesie zawodowym, dążeniu do wyznaczonych celów, a po lewej stronie cały ród kobiecy, który wzmocni Twoją kreatywność, siłę tworzenia, opiekuńczość, zadba o jak najlepsze relacje z bliskimi Ci osobami oraz o ognisko domowe.

Podsumowanie

Wszystko warte jest 391 zł

I to realna wartość, którą musisz zapłacić jeśli chciałbyś zdobyć całą to wiedzę, którą Tobie przekażę w tych nagraniach.. Myślę, że wartość tego jest znacznie, znacznie większa…

Pomimo tego, że całość jest warta 391 zł, i pomimo tego, że realna wartość jest znacznie większa…

To rozumiem, że teraz możesz nie mieć tyle pieniędzy. Wiem, że czasy są trudne, inflacja rośnie…

Dlatego postanowiłam, że sprzedam Ci wszystko za kwotę tylko 47 zł, aby dać Ci niepowtarzalną szansę, zakupu tak wspaniałego produktu. Ponieważ bardzo zależy mi aby dzielić się tą wiedzą z jak największą ilością osób.

Wiem jedno, jeżeli chcesz pożegnać raz na zawsze czarne chmury ze swojego życia, to decyzja o zakupie Nagrania Instruktażowego Sesji Oddechowej + 3 Bonusy z nagranymi sesjami oddechowymi, jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć. 

Dzięki moim narzędziom, które wprowadzisz do swojej codzienności, osiągniesz długo wyczekiwany spokój wewnętrzny, oraz harmonię w relacji ze sobą i swoimi najbliższymi. Dodatkowo nabierzesz wiatru w żagle i nareszcie poczujesz siłę do spełniania swoich marzeń, ponieważ w miejsce przetransformowanych traum pojawi się ogromna energia, która będzie Ciebie wspierać a nie niszczyć. Będziesz już wiedział czego tak naprawdę pragniesz i to jest po prostu bezcenne ! 

Efekt uboczny sesji oddechowych – poznanie siebie i swoich potrzeb oraz szczęśliwe życie 🙂.

To jeszcze nic! Nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli po przeprowadzeniu samodzielnie sesji oddechowych, wysłuchaniu bonusowych medytacji oraz wykonaniu i wdrożeniu wszystkich zaleceń, które otrzymasz ode mnie, nic nie zmieni się w Twoim życiu, to zwrócę Ci każdy grosz. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.

Napisz do mnie wtedy, a dostaniesz zwrot pieniędzy.

Wartość całej oferty to 47 zl ,ale pamiętaj.…aktualna cena jest tylko ceną testową i jeśli jutro zajrzysz na tę stronę to opłata za kurs może wzrosnąć. Dlatego podejmij dziś decyzję i zaoszczędź 344 złote. 


Oczywiście, teraz stoisz przed wyborem. Możesz nadal nic nie robić, zostawić wszystko tak jak jest, zamiatać problemy pod dywan i udawać, że ich nie ma a sytuacja będzie się pogarszać. Możesz też, podjąć decyzję teraz i po wysłuchaniu nagrań i wdrożeniu moich narzędzi osiągnąć wymarzone rezultaty. Nie chcę Cię naciskać. Podejmij najlepszą decyzję dla siebie i swojej rodziny

Kliknij link poniżej i kup nagranie instruktażowe Sesji Oddechowej + 3 Bonusy.


Zaraz po złożeniu zamówienia, otrzymasz ode mnie link do ściągnięcia wszystkich nagrań. Nie ma żadnego kuriera, poczty itd. Nie musisz czekać na przesyłkę. Będziesz mógł w ciągu 5 minut zacząć słuchać nagrań ze mną i zrobić pierwszy krok, który doprowadzi Ciebie do obfitości w życiu oraz przetransformowania swoich traum.

Nie zwlekaj. Kliknij przycisk poniżej i dołącz do mojego kursu.

Jeśli jeszcze się nie znamy, pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Agata Brzezińska

Moja droga bywała wyboista. Od kiedy skończyłam 19 lat zaczęłam bardzo interesować się psychologią i pracą z emocjami, a to dlatego bo sama czułam się nieszczęśliwa i bardzo pragnęłam znaleźć odpowiedź na to jak odnaleźć szczęście w życiu, co to jest szczęście. Podążając różnymi drogami dowiedziałam się, że jestem DDA, co pomogło mi lepiej siebie zrozumieć i przepracować ten obszar na terapii.
W międzyczasie ukończyłam pedagogikę poradnictwo społeczne i resocjalizację. Później ze względów zdrowotnych zaczęłam wgłębiać się w Tradycyjną Medycynę Chińską, pięć przemian, ziołolecznictwo i dietoterapia. Fascynuje mnie refleksologia stóp i akupunktura. Praca i kontakt z ciałem przyszła do mnie w postaci TRE, a po jakimś czasie odnalazłam cudowną pracę z oddechem, która mnie zafascynowała. Zaczęłam dzięki temu odkrywać nowe jakości w kontakcie ze sobą, swoimi uczuciami, duszą, intuicją itp. Posiadam wiele zainteresowań i podchodzę do człowieka holistycznie, ale sesje oddechowe pokochałam całym swoim sercem, ponieważ zaskakują prostotą i skutecznością. Oczywiście w trakcie sesji wykorzystuję całą swoją wiedzę, zebraną przez lata do pracy z klientem. Na co dzień prowadzę Indywidualne sesje oddechowe lub terapeutyczne, oraz co jakiś czas organizuję warsztaty stacjonarne lub kursy online, na temat radzenia sobie z emocjami. Moim marzenie zawsze była praca z ludzmi i pomaganie im, poprzez dzielenie się tym co mnie wspiera i czego się uczę w swojej podróży. Dlatego stworzyłam również profil na FB, IG i Tik Toku Agata Brzezińska – w zgodzie ze sobą, gdzie dzielę się tym co kocham, i co do mnie przemawia.


Zapraszam Ciebie z serca do wspólnej podróży, razem możemy przenieść góry.

Copyright © 2023 W zgodzie ze sobą - All rights reserved - Powered by W zgodzie ze soba

Podaj imię i adres email, aby przejść
dalej

Szanuje Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top