Pokażę Ci jak odzyskałam RADOŚĆ i SPOKÓJ w swoim życiu

Timer has expired!

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Gratuluję!

Właśnie podjąłeś słuszną decyzję. Nagranie Instruktażowe Sesji Oddechowej, wprowadzi Ciebie w świat oddechu, który umożliwi Ci nareszcie upragnione życie w pełni, w radości, w spełnieniu i obfitości. A dodatkowe bonusy to totalny odlot. Regularne ich słuchanie odmieni Twoją rzeczywistość o 180 stopni, i poprowadzi ku Zdrowiu i Miłości.


Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie mam, coś jeszcze…

Co byś powiedział gdybyś mógł wszystkie te niesamowite efekty uzyskać szybciej, z dużo mniejszym nakładem wysiłku? Zdaje sobie sprawę, że czasami trudno jest być regularnym w swoich działaniach, bez wsparcia kogoś z zewnątrz, zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz. 

Dzięki temu, że zamawiasz moje nagranie Instruktażowe Sesji Oddechowej, otrzymasz 80% zniżki, na 4 grupowe Sesje Oddechowe na żywo ze mną.

Kiedy zaczęłam brać udział regularnie w grupowych sesjach oddechowych, które prowadziła specjalistka od oddechu, zmiany w moim życiu na lepsze, dosłownie działy się jak za dotknięciem różdżki. Łatwość w odczytywaniu informacji z ciała, rozumieniu swoich emocji była błyskawiczna.

Ja zwykle należałam do osób, którym trudno przychodzi bycie regularnym i konsekwentnym w swoich działaniach, czy decyzjach, zwłaszcza jak jest coś dla mnie nowe, dlatego spotkania w grupie, bardzo mnie motywowały, żeby konsekwentnie trzymać się obranej ścieżki. 

Ogromną wartość miał dla mnie też bezpośredni kontakt na żywo z prowadzącym oraz możliwość zadawania pytań.

OFERTA NIE DO ODRZUCENIA

Dlatego te wszystkie wartości chcę również zaoferować Tobie. Spotykając się ze mną na żywo 1 raz w tygodniu, przez 4 kolejne tygodnie, będziesz miał możliwości doświadczenia ogromnej energii grupy, która bardzo motywuje do działania, oprócz tego możesz korzystać bezpośrednio z mojej wiedzy podczas sesji oddechowej, zadawać pytania na koniec, a ja na każde będę starała się zawsze odpowiedzieć. 

Jest to naprawdę wyjątkowa oferta. 4 grupowe Sesje Oddechowe to 4 x  60 minut podczas których doświadczysz niesamowitych przemian w swoim ciele, umyśle i emocjach. Co przełoży się na jakość Twojego życia we wszystkich obszarach: w kontakcie z samym sobą, rodziną, pracą i przyjaciółmi.

Pierwsza sesja oddechowa odbędzie się 10.10.2023 o godz. 19.00. Kolejne sesje będą odbywały się w każdy wtorek. Wszystkie sesje będą nagrywane i będziesz mógł je obejrzeć również później. Dostęp do nagranych sesji oddechowych jest dożywotni :-).

Sesja Oddechowa "POWRÓT DO MAMY"

Każda Sesja Oddechowa będzie poświęcona innej tematyce. Podczas pierwszej sesji oddechowej obejrzymy relację z naszą Mamą, ponieważ to od niej wszystko się zaczyna. Kiedy płynie do nas swobodnie energia od mamy, otwiera się przed nami świat kreacji, tworzenia nowego, bez blokad, w lekkości.

Mama to nasze początki, to nasza KREATYWNOŚĆ,  zaufanie emocjonalne i sensoryczne,  swobodne odczuwanie, albo brak tej swobody.

Przy MAMIE wolno nam być sobą na swoim miejscu i pójść do taty z jej ramion, albo możemy utknąć w jej ramionach na lata, nie odpępnieni emocjonalnie.
DZIECKO ZAWSZE NIESIE ZA MAMĘ – To mechanizm bezwarunkowy, bo bez mamy embrion i noworodek umiera. Pozwolenie sobie na odpępnienie udaje się tylko tym, którzy mogli przy Niej poczuć bezpieczeństwo.
Dlatego tak ważne jest, aby podczas sesji oddechowej zdjąć nałożony na Twoje barki plecak wszystkich obciążeń, które nie są Twoje i iść ku wolności i miłości.

Sesja Oddechowa “OTWARCIE NA TATĘ”

Druga sesja oddechowa będzie poświęcona relacji z Tatą. Tata to siła do budowania pomysłów rozpoczętych przy mamie, siła do budowania granic. w biznesie, w życiu osobistym, w relacjach.

Tata jest naszym SUKCESEM zawodowym i finansowym, bo tata to porządek i struktura, odwaga serca, spokojny, rytmiczny oddech, radość i wolność wyboru, kreatywność zamieniona w działanie, siła do spełniania celów.

Sesja Oddechowa “OBFITOŚĆ”

Trzecia Sesja Oddechowa będzie poświęcona OBFITOŚCI, aby dzięki temu spotkaniu, otworzyły się kanały energetyczne w Twoim ciele i Twojej przestrzeni, do doświadczania obfitości w każdym obszarze Twojego życia. OBFITOŚĆ finansowa co oznacza odblokowanie się przepływu pieniądza, emocjonalna w postaci odnalezienia drogi do miłości w swoim sercu, fizyczna – Twoje ciało będzie czuło się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ energia krążąca bez blokad, będzie je prawidłowo dotleniać i odżywiać. Poprawienie się relacji w rodzinie, z przyjaciółmi i w pracy. 

Sesja Oddechowa “POTRZEBA GRUPY”

Czwarta Sesja Oddechowa będzie dopasowana do potrzeb grupy, przed ostatnią sesją, poproszę aby osoby chętne napisały swoje propozycje tematu lub obszaru, którym chcą się zaopiekować i wspólnie wybierzemy kierunek sesji. 

Nie czekaj. Możesz zamówić ten produkt TYLKO na tej stronie w tak niskiej cenie 197 zł. Po wyjściu z tej strony, nie dostaniesz tak dobrej oferty. Kliknij przycisk poniżej.
W tej chwili nie podejmujesz żadnego ryzyka. Ponieważ GWARANTUJĘ Ci efekty. Jeżeli po wzięciu udziału w 4 grupowych sesjach oddechowych online oraz wykonaniu i wdrożeniu wszystkich zaleceń, które otrzymasz ode mnie, nic nie zmieni się w Twoim życiu, to zwrócę Ci każdy grosz. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.
Napisz do mnie wtedy, a dostaniesz zwrot pieniędzy.

Podsumowując

Dostajesz 4 grupowe sesje online prowadzone przeze mnie osobiście, dzięki którym będziesz miał możliwość przepracować to co Ciebie blokuje w życiu w dużo szybszym tempie, z profesjonalnym wsparciem, z motywacją grupy i iść ku spełnieniu. A teraz na tej stronie możesz nabyć całość 80% taniej, tylko za 197 zł, gdzie standardowy koszt jednej sesji oddechowej to minimum 250 zł, co daje koszt 1000 zł za 4 sesje. 

Pamiętaj jednak, że ta oferta jest TYLKO dla nowych klientów. Jak wyjdziesz z tej strony to stracisz tą okazję. 

Kliknij link poniżej i zamów wszystko 80% taniej.

Zobacz jeszcze opinię Anny, która skorzystała z Sesji Oddechowej prowadzonej przeze mnie.

Zapraszam Ciebie z serca do wspólnej podróży, razem możemy przenieść góry.

Copyright © 2023 W zgodzie ze sobą - All rights reserved - Powered by W zgodzie ze soba

Scroll to Top