W zgodzie ze sobą

Jeżeli pragniesz poprawić swoje samopoczucie we wszystkich obszarach życia, oraz wyciszyć emocje, to ten e-book będzie dla Ciebie idealny!


Dzięki przepisom w nim zawartych, poczujesz w ciele lekkość, pozbędziesz się nadwagi, Twoje emocje się wyciszą i zrównoważą. Jeżeli Twoim celem jest bycie szczęśliwym, musisz również zadbać o prawidłowe odżywienie siebie.

W e-booku wykorzystuje wiedzę z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Zachodniej Dietetyki, aby dać Tobie Holistyczne podejście do żywienia, ponieważ kiedy dostarczasz wartości odżywcze do swojego ciała, to nie tylko odżywiasz ciało ale też swój umysł i duszę. We wstępie daje, różne ciekawe wskazówki związane z ziołami, suplementacją dobrej jakości probiotyków, wsparcia kobiety w cyklu miesiączkowym i wiele innych.
Wszystkie przepisy są bezglutenowe, bezmleczne i lekkostrawne.

“7 Dyniowy Jadłospis: Dający Poczucie Lekkości i Szczęścia” to e-book, który zaprasza Cię do niezwykłej podróży smaków i dobroczynnych właściwości sezonowych produktów.


Na jego 44 stronach znajdziesz szybkie, proste i przede wszystkim smaczne przepisy, które pomogą Ci odzyskać energię i radość życia, nawet w najbardziej wymagającym dniu. Ta książka to połączenie tajemnic tradycyjnej medycyny chińskiej i naukowej wiedzy z dziedziny dietetyki zachodniej. Dzięki temu odkryjesz, jak harmonijne połączenie składników odżywczych może wpływać na Twoje samopoczucie i energię.

Każdy przepis został starannie opracowany, by zaspokoić Twoje podniebienie i wzmocnić Twoje ciało. Znajdziesz tu szczegółowe wskazówki dotyczące przygotowywania pysznych posiłków. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z chronicznym brakiem energii czy po prostu chcesz poprawić jakość swojego życia, ten e-book będzie dla Ciebie inspirującym przewodnikiem.

Przeżyj kulinarne przygody, odkrywając jak radość jedzenia może wpływać na Twoje zdrowie. Poznaj sekret prostych połączeń, dzięki którym dania nie tylko smakują wyśmienicie, ale również są bogactwem składników odżywczych. Gotowanie stanie się dla Ciebie nie tylko codziennym obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością, dając Ci poczucie lekkości i szczęścia na każdym etapie Twojej drogi do zdrowego życia.

Zakup teraz “7 Dyniowy Jadłospis: Dający Poczucie Lekkości i Szczęścia” i zanurz się w smaku, zdrowiu i energii!Get On the Waitlist Now

Enter your details below to get instant access to our audio sessions

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top