Agata Brzezińska – W zgodzie ze sobą

Czy wiesz, co Twoje ciało do Ciebie mówi?

Witaj 🙂
Dzisiaj przyjrzymy się fascynującemu tematowi: “Czy wiesz, co Twoje ciało do Ciebie mówi?” Przekrocz granice codziennego funkcjonowania i odkryj, jak Twoje ciało komunikuje się z Tobą na różnych poziomach.
1. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co mówi do Ciebie głowa? – Centrum myśli, kreatywności i spokoju.
Twoja głowa jest jak centrum dowodzenia, przekazujące informacje o myślach i pomysłach. Czasami w Twojej głowie może być chaos. Często myślimy i wielu rzeczach na raz, zamartwiamy się lub tworzymy wiele krytycznych myśli o sobie lub innych.
Skup się przez chwilę, na swojej głowie i wyobraź sobie jak wkładasz te myśli do szafy, lub na piękne półeczki dookoła, a na środku zaczyna pojawiać się przestrzeń, pustka która tworzy uczucie spokoju i wyciszenia.
2. Czy wiesz jak ważne jest dla nas gardło jako czakra? – To wyrażanie prawdy.
Gardło jest miejscem, gdzie wyrażamy siebie. Staraj się być autentyczny w komunikacji, a twoja czakra gardła będzie w harmonii. Pozwól sobie wyrażać siebie bez blokad i granic. Pozwól sobie mówić!
3. Barki i ramiona – Przejmowanie odpowiedzialności.
Silne barki to symbol gotowości do podjęcia odpowiedzialności. Unikaj ciężaru nie swoich problemów, a twoje ramiona będą lekkie. Kiedy nauczysz się odróżniać, co należy do Ciebie, a co jest odpowiedzialnością kogoś innego, wtedy nigdy już nie będziesz nakładać na swoje barki ciężaru, który nie jest Twój.
4. Płuca – Wolność i lekkość.
Płuca to miejsce, gdzie po raz pierwszy przyjmujemy życiową energię. Oddychaj głęboko, czerp z życia i poczuj lekkość istnienia. Jeżeli będziesz tworzyć w życiu, dla siebie dużo przestrzeni, Twoje płuca będą miały przestrzeń do głębokiego oddychania.
5. Serce jako czakra – Miłość i empatia
Twoje serce jest centrum miłości i empatii. Otwórz je na innych i na siebie. Miłość do siebie jest kluczem do zdrowego serca.
W sercu znajduje się siedziba INTUICJI. Otwórz się na kontakt ze swoją Intuicją, ona zawsze powie Ci prawdę i wskaże właściwy kierunek, jaką drogą podążać w życiu.
6. Żołądek i jelita – Przetwarzanie emocji
Twój żołądek i jelita są miejscem, gdzie trawisz i wchłaniasz emocje oraz doświadczenia. Zwróć uwagę na to, jakie emocje znajdują się w Twoim brzuchu. Otwórz się na doświadczanie i wchłanianie życia bez ograniczeń.
7. Miednica i narządy rodne jako czakra korzenia – Bezpieczeństwo i fundamenty.
Miednica to centrum poczucia bezpieczeństwa. Dbałość o nią pozwala zbudować solidny fundament podczas podróży przez życie. Tutaj tworzysz kontakt ze swoimi przodkami, z natura. Poczuj jak silne są Twoje korzenie, jak stabilnie stoisz na dwóch nogach, jesteś mocno uziemiony.
8. Nogi i stopy – Podążanie lekko przez życie
Twoje nogi i stopy niosą cię przez życie. Dbaj o nie, by podróż była lekka i pełna energii. Jeżeli czujesz ociężałość w swoich nogach i stopach, wyobraź sobie jak odcinasz te obciążenia, worki z piaskiem, łańcuchy a Twoje nogi stają się lekkie. Dzięki czemu fruniesz przez życie bez wysiłku, w kierunku o jakim marzysz.
Zachęcam do zanurzenia się w zrozumienie sygnałów, jakie wysyła Ci Twoje ciało. Daj sobie czas na słuchanie i troszczenie się o nie, ponieważ Twoje ciało jest niezwykłym przewodnikiem przez życiową podróż.
_____________________________________________________________________________________________
Jeżeli chciałbyś doświadczyć Sesji Oddechowej, w uważności na ciało, to zapraszam Ciebie do odsłuchania nagrania webinaru “Oddechem w stres”, gdzie poprowadziłam 20 – minutową sesję oddechową, oraz opowiedziałam o wielu przydatnych i ważnych informacjach, jak siebie wesprzeć w przewlekłym stresie.
Link do grupy na której jest nagrany webinar:
https://www.facebook.com/groups/1051421309328050
oraz zapisu na 4 Grupowe Sesje Oddechowe Online. Pierwsza sesja już 14.11.2023 o godzinie 19.00, wszystkie sesje są nagrywane.
https://wzgodziezesoba.com/…/4-grupowe-sesje…/upsell/

 

Zdrowia i równowagi w ciele, emocjach i duszy Tobie życzę.
Agata Brzezińska – W zgodzie ze Sobą – In harmony with Yourself
Terapeutka Oddechu i Uwalniania Emocji, Dietetyk TMC
@wszyscy
Scroll to Top